освіта

Що прочитати, аби розгадати заплутану історію: книги із закрученим сюжетом

Сьогодні хочемо поділитися із вами списком із 8 книг, які цікавлять своїм сюжетом. Окрім того події у даних книгах розвиваються лише на 300 сторінках, а то і менше. Тож хочемо порадити вам для читання книги із захоплюючим сюжетом до 300 сторінок.

«Дівчина та ніч», Гійом Мюссо

Дану книгу вважають світовим бестселером, який переклали на 40 мов. У ній автор розповідає заплутану історію зникнення людей, за які ніхто не відповідає. Окрім того ми знайомимося з підлітковою історією чи то кохання, чи страждання. Яка приховує у собі багато таємниць, що розкриються в один день. Та змусять багатьох пригадати те, що вони намагалися залишити в минулому, але не вдалося.

«У лісі-лісі темному», Рут Веа

Чи можливо бути вірним другом усе життя? Або повернути давно втрачені стосунки? Відповідь на ці запитання можна отримати у книзі, написанні британською авторкою. Сюжетна лінія нам повідає історію дівчини, запрошеної на дівич-вечір старої подруги подалі від злих очей. Здавалося, усе пройде у найкращих традиціях таких свят: випивка, веселощі, смачна їжа та зворушливі історії у колі нових друзів. Але вечірка обертається жахливими наслідками, що ведуть до клубка із секретів, написаних давніми друзями.

«Колекціонер», Джон Фаулз

Відомий у світі бестселер, який наводить жах на читачів та глядачів. Проте книга захоплива своїм сюжетом, поворотом подій та подекуди жорстокістю світу. Ми зустрічаємося із непримітним на перший погляд чоловіком, який захоплюється метеликами. Як і личить, головному та жорстокому герою подібних книг. Та в один день він натрапляє на рідкісний екземпляр. Що він буде із ним робити? Заточить у в’язницю як інших, чи лише спостерігатиме із сховку?

«Мовчання ягнят», Томас Гарріс

Про дану книгу чули ледве не всі поціновувачі читання, окрім того бачили сюжет цієї роботи на екранах. Проте, як і годиться, у книзі все трохи по-іншому. Але ми зустрічаємося із серійним вбивцею, якого навідує молода агент ФБР. Для того, аби розібратися із жорстокими подіями, що відбуваються поза стінами його камери. Але чи варто було приходити до нього, чи все ж таки вони втрапили у його пастку як всі інші?

«Крейдяна людина», С. Дж. Тюдор

Ще одна книга із ряду старих історій із безліччю секретів, що ведуть до одного – таємничого убивці, які зник багато років тому. Уже дорослими, ті хто був замішаний у тій історії, намагаються розшукати невідомого, що забрав життя у дівчини. Але чи варто згадувати минуле? Можливо все мало залишатися як є, адже правда надто жорстока?

«Подружжя по сусідству», Шарі Лапена

Молоде подружжя виховує маленьку донечку. Вони зовсім не знають як це робити, але намагаються справлятися зі всім ідеально. І хто знає, що було б, якби одного дня вони не завітали на вечірку до сусідів. Та покинули немовля вдома. Дівчинка спокійно спала, Анна бачила це. Але коли в черговий раз прийшла навідати доньку, помітила, що та зникла. Хто викрав маленьку Кору, де шукати дівчинку. А можливо ніякого викрадення не було і це лише вигадка її уяви?

«Книга дзеркал», Ю.О. Кіровіц

Перед Різдвом жорстоко розправляються із викладачем, який був улюбленцем університету та хотів видати книгу про мозок, що мала змінити світ. Після цієї трагічно події залишилося багато питань на яких не було відповіді. А головне: як знайти вбивцю, якщо не знайдеш причини ситуації? Книга нам повідає жорстоку історію конкуренції, науки та людського життя, яке заплутане немов клубок ниток.

«Жінка у вікні», Е. Дж. Фінн

Ще одна загадкова історія у якій є жінка, самотній будинок та загадковий сусід. Ми знайомимося з історією жінки, що втратила найдорожче і заховала себе в будинку, де намагається чи то покарати, чи вилікувати свої рани. Вона живе непримітно, але одного дня в її буденності з’являється цікавіть. До сусідського життя, адже вони не такі прості, як здається. Що приховує сім’я навпроти? А можливо це лише її уява малює картину із несправжніх історій, аби затамувати біль втрати?

Поширити:

Post Author: Diana