«Щоб зберегти суверенітет у парламенті необхідні націоналісти», – Михайло Головко

Відсутність націоналістів у парламенті дозволяє владі знищувати український суверенітет. Про це заявив народний депутат України VII та VIII скликань Михайло Головко.

««Курчат по осені рахують» – каже народна приказка, але основний рейтинг політичним партіям створюють засоби масової інформації. В кого телебачення той і формує думку суспільства, це ми вже побачили під час останніх виборів. «Людина з телевізора», має більше шансів потрапити в парламент. Хто має контроль над медіа, той і перемагає», – зазначив політик.

Михайло Головко каже, що під час осінніх виборів буде велика конкуренція на місцях. Проте, це той випадок, коли обирають не бренд партії, а реальних людей.

«Люди голосують за місцевих авторитетів, яких вони знають, поважають та цінують. До прикладу,  ВО «Свобода» має трьох міських голів обласного значення, шістнадцять мерів міст районного значення. Зрозуміло, що в парламенті націоналістичні сили нікому не потрібні, бо олігархи не зможуть з ними домовитися, аби протягнути злочинні рішення. Були б свободівці у парламенті, точно не дали б проголосувати за закон про продаж землі. Свого часу коаліція «Партії регіонів» налічувала 240 осіб, а фракція «Свободи» – 35. Попри це, нам вдавалося відстоювати свою позицію. Тобто якість не завжди залежить від кількості», – наголосив Михайло Головко.

Поширити:

Post Author: Diana