освіта

Школа на Підволочищині в День знань отримала подарунок

Сьогодні, 2 вересня, у перший день навчального року школярів села Рожиськ Підволочиського району з Днем знань привітав депутат Тернопільської обласної ради Володимир Бобко.

«Світ належить тим, хто володіє знаннями і він повинен належати нашим дітям. Важливу місію у формуванні світогляду та знань у майбутнього покоління виконують вчителі. Їхня робота є важкою та відповідальною», – наголосив облдеп.

Також під час урочистостей Володимир Бобко вручив необхідний для школи подарунок.

«Сьогодні мав нагоду виконати невеличку місію та долучитися до навчального процесу. В Рожиській школі вже давно був необхідний принтер, з цим проханням вони звертались до народного депутата двох скликань Михайла Головка і хоч через масові фальсифікації на виборах, він не отримав мандат, але апарат школа таки отримала. Від імені обласної організації ВО «Свобода», я, як депутат Тернопільської обласної ради, мав честь вручити його колективу школи», – зазначив він.

Депутат зауважив, що ВО «Свобода», як партія з майже тридцятилітньою історією завжди намагається допомогти людям і завжди дотримує свої обіцянки.

Поширити:

Post Author: Diana