Шляховики Тернопільщини допомагають фурам

На Тернопільщині з початком несприятливих погодніх умов шляховики займаються не лише розчищенням доріг, але й надають допомогу вантажівкам.

Проблема з великогабаритними автомобілями існує давно. Недобросовісні перевізники перевантажують фури, які то того ж курсують на «лисих» шинах. Під час негоди таке авто не може виїхати навіть на незнчний підйом.  Попри те, що всі умови для того аби такі автомобілі перечекали негоду є. В Тернопільській області облаштовано 32 майданчики для відстою транспортних засобів, а в кінці 2017 року зʼявилось  ще 12 додаткових спецмісць при вʼїздах на Тернопільщину. Та і це не допомогло. В Службі доріг прийняли додаткові міри.

«Ми вже знаємо, де найчастіше фури зупиняються перешкоджаючи в русі іншим транспортним засобам та створюють небезпечні ситуації на дорогах. Тому, перед початком негоди на кожній з проблемних ділянок ми закріпили важку техніку, в якої є достатньо потужності аби надати допомогу вантажівкам», – коментує керівник Служби автомобільних доріг у Тернопільській області Богдан Юлик.

 

Поширити:

Post Author: Diana