Шотландія прощається з королевою Єлизаветою II

Сьогодні, 12 вересня, тисячі людей вишикувалися вздовж Королівської милі в Единбурзі, щоб попрощатися з королевою Єлизаветою II, коли кортеж з її труною проїхав з Холірудського палацу в собор Святого Джайлза.

Перш, ніж кортеж рушив у дорогу, в Холірудському палаці відбулася церемонія ключів, де королю Карлу III вручили церемоніальні ключі від Единбурга. Перед цим монарх та королева-консорт привітали людей, що зібралися біля замку.

Король Карл III, решта дітей королеви та інші члени королівської сім’ї пройшли процесією за труною.

Після завершення поминальної служби труна з тілом Єлизавети II залишатиметься в храмі протягом найближчої доби, після чого її доставлять до Лондона.

Поки що всі охочі зможуть попрощатися із покійним монархом. Влада міста розчистила місце для черги охочих потрапити до історичного собору. До нього вишикувалася довга черга.

Увечері всі четверо дітей Єлизавети II прибули до собор Святого Джайлза, щоб відстояти почесну варту біля труни матері – здійснити обряд, який англійською називається “Vigil of the Princes” (що можна перекласти як “Будіння принців”). Король Карл III, принцеса Анна та принци Ендрю та Едуард оточили труну з усіх боків і склали почесну варту.

Post Author: Diana

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *