«”Слуги народу” повністю дискредитували себе», – Михайло Головко

Жоден політик не втрачав так стрімко рейтинг, як чинний президент! Зеленський – це є найбільший обман і найбільше розчарування українців!

На цьому наголосив народний депутат України VII та VIII скликань, свободівець Михайло Головко.

«У людей зараз відбувається часткове прозріння, що вони голосували за актора, за президента Голобородька, якого собі уявляли відкритим, щирим та на велосипеді. А зараз зовсім інша картина. Особливо помітне розчарування в команді президента, адже нам обіцяли нові обличчя. Українці думали, що в парламенті будуть порядні політики, а насправді вони там хтозна чим займаються. Цей шквал негативу та хаосу людей шокував», – каже екснардеп.

Свободівець  зазначає, що оцінку роботи теперішньої влади можна буде побачити на місцевих виборах. І розуміючи те, що вона буде не найкращою, команда президента може перенести їх.

«Не факт, що місцеві вибори відбудуться, тому що команда президента розглядає різні сценарії, можливо і їх перенесення. Адже вони розуміють, що не мають з чим йти до людей. Вони розгубили за рік часу весь свій рейтинг», – наголошує Михайло Головко.

Політик додає, що «Слуги народу» повністю дискредитували себе, ухвалюючи антидержавні рішення, замість того, щоб покращувати життя людей.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *