Смолоскипна хода та рекорд – у Тернополі відзначили день народження Степана Бандери

Вулицями Тернополя 1 січня пройшла традиційна смолоскипна хода, приурочена до дня народження Степана Бандери.

Із смолоскипами в руках кілька сотень осіб пройшли центральними вулицями міста – від міського стадіону імені Романа Шухевича до пам’ятника Степану Бандері. Учасників скандували: “Слава Степану Бандері!”, “Слава Героям України!”.

Також цього дня Тернопільській обласній раді було вручено диплом Книги рекордів України за найбільший банер із зображенням Степана Бандери. Нагадаємо, з нагоди 113-ї річниці від дня народження лідера Організації українських націоналістів на фасаді адміністративної будівлі облради розміщено найбільший портрет Степана Бандери. Розмір банера 20 на 11 метрів.

“Ми не ставили собі за мету встановити рекорд, але, звертаючись до всіх присутніх, я наголосив, що Тернопільщина – це бандерівський край! Тут найдовше тривали бої Української повстанської армії! Тут живуть патріоти, які завжди зі зброєю в руках йшли захищати святу українську Землю! А банер із зображенням Степана Бандери нехай нагадує усім, що наш український народ – не зламати!” – зазначив голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко.

Post Author: Diana

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *