Сп’янілий та позбавлений прав водій втрапив на очі правоохоронцям

У Тернополі зупинили порушника правил дорожнього руху, який кермував автомобілем без дозволу.

Під час патрулювання поліцейські помітили авто, водій якого порушив правила. При спілкуванні із ним виявили, що на нього є медичний висновок про керування в стані сп’яніння.

Ознаки наркотичного сп’яніння у водія виявили і при спілкуванні цього разу. Але від проходження обстеження він відмовився. Раніше, у судовому порядку, водія позбавили права водіння, проте він знову сів за кермо. Чим порушив низку законів та правил, тому патрульні винесли на нього постанову.

Патрульна поліція у Тернопільській області нагадує, що керування транспортом у стані сп’яніння суворо заборонене законом. Окрім того це небезпечно для життя водія, його пасажирів та інших людей. Також, за водіння у стані сп’яніння, яке протягом року знову повторюється, передбачена відповідальність у вигляді штрафу – 51 000 грн з позбавленням права керування транспортом на 10 років та його конфіскацією.

Відповідальність за керування опісля позбавлення прав на це, відповідальність – штраф у розмірі 20 400 грн, а повторне порушення – 40 800 грн з вилученням транспорту на 5-7 років.

Поширити:

Post Author: Diana