Спецтранспорт на театральному майдані привертав увагу до безпеки дорожнього руху

Тернопіль приєднався до четвертого глобального тижня безпеки дорожнього руху. На Театральному майдані  зібралися  небайдужі громадяни, працівники поліції, лікарі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, працівники державної служби з надзвичайних ситуацій, транспортники, освітяни, громадські організації.

1

«Усі ми зібралися заради важливої мети – привернути увагу до безпеки дорожнього руху, до дотримання правил дорожнього руху та значної проблеми – смертності та травматизму на дорогах, – наголосив голова обласної ради Віктор Овчарук. – Сьогоднішній Всеукраїнський флешмоб завершує четвертий глобальний тиждень безпеки дорожнього руху. Такі заходи проводяться в усьому світі, адже проблема аварійності на дорогах, недотримання правил є актуальною для усіх країн. Щороку у світі гине 1,5 мільйона осіб внаслідок дорожньо-транспортних подій. Близько 50 мільйонів людей – це ті особи, які мають якісь травми внаслідок дорожньо-транспортних пригод. Та, особливо, питання безпеки дорожнього руху  актуальне для нашої держави. В Україні рівень травматизму та смертності внаслідок ДТП є одним із найвищих у Європі.  Вдумаймося у страшну статистику.  ДТП в Україні є першою за поширеністю причиною смерті молоді віком від 15 до 24 років та другою – серед дітей віком від 5 до 14 років. За останні п’ять років в Україні зареєстровано 170 тис. ДТП, у них загинули 26,5 тисячі  людей, травмовані 206 тисяч осіб».

2

Як діяти при надзвичайних ситуаціях на дорозі, при травмуванні людей, як надати першу допомогу тощо – такі майстер-класи для усіх присутніх провели поліцейські, медики, рятувальники, водії.

Найменші учасники дійства на асфальті  творили малюнки на теми безпеки дорожнього руху.

Post Author: Ганна Зета

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *