Справу щодо начальника одного з підрозділів ДСНС Тернопільщини і його підлеглої скерували до суду

Прокурори Тернопільської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт щодо начальника одного з підрозділів Головного управління ДСНС області та його підлеглої, фахівчині з ресурсного забезпечення.

Про це повідомляють на сторінці Тернопільської обласної прокуратури в соцмережі.

Йдеться про незаконні оборудки з державними закупівлями на мільйон гривень.

Чоловіка обвинувачують у службовому підробленні, зловживанні владою та службовим становищем. Жінку теж обвинувачують у зловживанні владою та службовим становищем.

За даними слідства, наприкінці 2022 року, всупереч вимогам законодавства та без оголошення відкритих торгів, підозрювані уклали з приватним підприємцем договір купівлі-продажу промислово-секційних воріт за завищеною вартістю.

“Відтак, державному бюджету спричинили збитки на суму понад мільйон гривень. Крім цього, посадовець безпідставно підписав видаткову накладну про фіктивне отримання товару в грудні 2022 року, хоч насправді підприємець не виконав зобов’язання вчасно”.

Як з’ясувалось, лише на початку 2023 року підприємець замовив ворота за кордоном за нижчою ціною, ніж була вказана у договорі.

“Аби приховати реальну вартість замовлення, спільники внесли недостовірні відомості до офіційних документів. Вони навмисно не вказали марку й технічні характеристики воріт після публікації звіту про закупівлю”.

Розслідування, що здійснювало ТУ ДБР у Львові за оперативного супроводу Тернопільського управління Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України завершили.

Нагадаємо, 3 січня в обласному управлінні Служби безпеки України повідомили про викриття корупційної схеми в управління Державної служби з надзвичайних ситуацій. Головному інспектору відділу запобігання надзвичайним ситуаціям правоохоронці повідомили про підозру за статтею 368 Кримінального кодексу.

Поширити:
Джерело: Суспільне