ліки

Список у програмі «Доступні ліки» оновили на декілька позицій

Жителям Тернопільщини доступний оновлений список медикаментів із програми «Доступні ліки».

Про це повідомили на сайті Держпродспоживслужби в Тернопільській області. За наказом від 15 лютого цього року до існуючого списку додали 33 позиції. На даний момент у «Доступних ліках» міститься 297 різних медикаментів.

Відтак, додали у реєстр міжнародні непатентовані назви лікарських засобів (ніфедипін, варфарин, ацетилсаліцилова кислота). Які використовують при профілактиці інсульту (інфаркту), або опісля перенесення даних захворювань.

На даний момент абсолютно безкоштовними у програмі є 93 лікарських засоби, це на 8 більше ніж у попередньому списку. Інші ліки пацієнти можуть отримати відповідно до рецепту із невеликою доплатою. Рецепт – електронний, виписаний сімейним лікарем. Отримати «Доступні ліки» можна у будь-якій аптеці з якою укладений договір НСЗУ, незалежно від місця, де виписаний рецепт від лікаря.

До слова, якщо у вас виникають питання щодо ціни медикаментів із Програми під час їх покупки в аптеці. Ви можете звернутися до Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області за номером тел. 52-10-10, адресою м. Тернопіль, вул. Микулинецька, 20, або на електронну пошту price@dpss-te.gov.ua. 

 

 

Post Author: Diana

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *