Станції екстреної медичної допомоги Тернопільщини отримали нові автомобілі

Станції екстреної медичної допомоги Тернопільщини отримали десять нових спеціалізованих автомобілів швидкої допомоги.  Зокрема, це п’ять «швидких» марки Volkswagen Crafter та п’ять – Citroen Jumper, загальною вартістю 23 млн грн.

Автомобілі отримали п’ять медичних підстанцій, по два кожна. А саме: Бережанська (Бережани та Коропець); Кременецька (Почаїв та Ланівці); Теребовлянська (Гримайлів та Скалат); Чортківська (Мельниця-Подільська та Золотий Потік); підстанції №1 та №2 Тернопільської станції.

Автівки повнопривідні та оснащені згідно з європейськими стандартами надання медичної допомоги. Тут є балони кисню, дефібрилятори, апарати ЕКГ і все необхідне для транспортування хворих до лікарні.

За словами генерального директора КНП «Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» ТОР Михайла Джуса, на даний час усі пункти та підстанції, котрі терміново потребували нового транспорту отримали його. Перш за все, це станції, які обслуговують гірські місцевості та ті пункти, де автомобілі вже вичерпали свій ресурс.

Голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко наголосив, що ця подія ­­­­­- знакова для Тернопільщини.

«Мені надзвичайно приємно, що вже вдруге за рік автопарк Комунального некомерційного підприємства «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Тернопільської обласної ради поповнився сучасними каретами швидкої. Навесні передали ще 14. Автомобілі швидкої допомоги, які передали нашим медикам, є повнопривідними. Це дозволить швидко, навіть у негоду, бригаді екстреної медичної допомоги дістатися до пацієнта та вчасно надати необхідну допомогу», — зазначив очільник області.

Нагадаємо, це вже вдруге протягом року в Тернопільській області оновлюють автопарк екстреної медичної допомоги. Минулого разу закупили 14 автомобілів.

До слова, наступного року заплановано придбати ще 14 автомобілів швидкої допомоги.

Поширити:

Post Author: Diana