Староста сіл Іванківці та Малашівці прозвітував за рік роботи

Під час сесії Тернопільської міської ради було заслухано звіт старости сіл Іванківці та Малашівці Тернопільської міської територіальної громади Володимира Корнутяка про виконану роботу у 2021 році.

«Вподовж 2021 року мною видано 767 довідок різних видів, вчинено нотаріальних дій – 41. Кожного четверга проводився прийом громадян, під час яких мешканцям надавалися рекомендації та консультації. Надійшло до бюджету Тернопільської громади протягом 2021 року 2,8 млн грн. Значна увага приділялася розвитку сіл, зокрема, у 2021 році за кошти з бюджету громади проведено капітальний ремонт вул. Т.Шевченка та вул. Відродження у с.Іванківці, проведено поточний ремонт водогону в с.Малашівці, проводилась робота з наведення належного санітарного стану у цих населених пунктах», – повідомив Володимир Кортуняк.

Довідково:

Загальна кількість населення у селах Іванківці та Малашівці становить 635 чоловік, дворів – 316. Віковий склад населення складає: 312 осіб працездатного віку, 252 пенсіонери, 71 дитина дошкільного та шкільного віку. На території сіл проживають дві багатодітних сім’ї, сім учасників АТО, один ліквідатор аварії на ЧАЕС, п’ять учасників бойових дій, 12 одиноких людей похилого віку.

Post Author: Diana

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *