Степан Барна розповів, що робив чотири роки

У вівторок, 11 червня. напередодні призначення нового очільника Тернопільської обласної державної адміністрації Степан Барна прозвітував про виконану роботу за останніх чотири роки. Свою останню прес-конференцію в ролі голови ТОДА він провів у новому приміщенні Тернопільського обласного державного архіву, адже вважає відкриття цього довгобуду одним із своїх головних досягнень на посаді.

На початку заходу презентували фільм у якому показали всі досягнення Степана Барни та його команди. Серед найважливішого чим пишається Степан Степанович, це 360 кілометрів доріг, 17 інклюзивно-ресурсних центрів, сучасний кардіо-центр на території Університетської лікарні, початок будівництва масштабного проекту «Водна арена Тернопіль» та реформа децентралізації, яка запрацювала на повну.

Степан Барна зазначив, що працював не лише над реалізацією проектів, які пов’язані з фінансуванням з державного бюджету.

«Наш проект, який вже відібрали на реалізацію, це проект секторальної підтримки Центру активних видів спорту у Великих Гаях. Вже на цей момент по програмах Європейського союзу буде вкладено майже 12 мільйонів гривень на його реалізацію».

Також Степан Степанович зазначив, що минулого тижня підписав розпорядження голови обласної державної адміністрації про початок реалізації проекту, який буде фінансуватися за рахунок Європейського інвестиційного банку. Це проект будівництва Східного обходу Тернополя, на суму 20 мільйонів євро.

На останок Степан Барна заявив, що з політики не йде та планує і надалі працювати на благо Тернопільщини, але вже з трибун Верховної Ради України.

Нагадаємо, вже через кілька годин після прес-конференції на офіційному сайті Президента України з’явився указ про те, що тимчасово виконувати обов’язки голови Тернопільської обласної державної адміністрації буде Іван Крисак.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *