Студент з Тернопільщини – серед переможців Чемпіонату Європи з армрестлінгу

Нещодавно у Вільнюсі (Литва) відбувся ХХХ Чемпіонат Європи з армрестлінгу та ХХІІІ — з пара-армрестлінгу, в якому брали участь представники 22 країн. За збірну команду України виступили 120 спортсменів (молодь, дорослі, ветерани та пара-спортсмени). Серед них — студент ІІІ курсу Чортківського медичного фахового коледжу спеціалізації «Лікувальна справа» Святослав Габрилей.

У перший день змагань юнак виборов «золото» з-поміж юніорів до 18 років у ваговій категорії до 65 кг. Спортсмени змагалися на ліву руку. У мірянні сил на праву руку Святослав посів ІІ місце.

Українські спортсмени показали видовищну боротьбу та цікаві поєдинки у всіх категоріях. У командному заліку збірна України здобула перше загальне командне місце та стала найкращою серед країн Європи. В числі золотих нагород нашої збірної — медаль Святослава Габрилея.