освіта

“Супровід діяльності вчителя, це та важлива справа, яку ми здійснюємо”, – Володимир Мисик

Тернопільський обласний комунальний інститут післядипломної педагогічної освіти відзначає свій вісімдесятий ювілей. Саме тут працюють над якісним розвитком освіти у всіх куточках нашої області, щоб освітяни знали як чітко та правильно організувати навчальний процес у школах та садочках.

«Ще за часів Української Народної Республіки було прийнято рішення проводити підвищення кваліфікації працівників. То ж сьогоднішнє свято символізує своєрідний місток між минулим та сьогоденням нашої держави. Маю надію, що в майбутньому ми матимемо можливість бачити ще більший розвиток закладів освіти та галузі зокрема. Адже супровід діяльності вчителя, це та важлива справа, яку ми здійснюємо. І я пишаюся тим, що вже п’ятий рік маю можливість працювати саме в цьому колективі.

Сьогодні, за сприяння Тернопільської обласної радими, можемо спланувати чимало корисних та важливих програм у галузі освіти. Я, як голова постійно діючої комісії Тернопільської обласної ради з питань освіти, науки, молодіжної політики, фізичної культури і спорту завжди намагаюся донести до свої колег всі важливі для освітян питання. І разом, ми готові почути думку кожного.

Зокрема, вже кілька років маємо можливість реалізовувати обласну програму впровадження Української Хартії вільної людини в освітніх закладах Тернопільської області. Ця програма має велике значення, адже її метою є національно-патріотичне виховання, розвиток моральних та духовних цінностей, виховання свідомих громадян, які не боятимуться відповідальності. Вже кілька областей зацікавилися цією програмою, щоб впроваджувати Хартію і на своїх теренах», – зазначив депутат Тернопільської обласної ради, голова постійно діючої комісії Тернопільської обласної ради з питань освіти, науки, молодіжної політики, фізичної культури і спорту; заступник директора ТОКІППО, кандидат історичних наук Володимир Мисик.

Наразі, у Тернопільському обласному комунальному інституті післядипломної педагогічної освіти втілюють у життя чимало нових проектів, адже вважають, що заклад має бути сучасним та готовим до інноваційних викликів.

Під час урочистої частини з нагоди ювілею, працівників закладу відзначили грамотами та цінними подарунками Тернопільської обласної ради.

Post Author: Diana

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *