прапор

“Свободівці — це лідери, що не бояться йти проти течії”, – Михайло Головко

Всеукраїнське об’єднання «Свобода» відсвяткувало своє 30-річчя.

Голова Тернопільської обласної ради, свободівець Михайло Головко привітав своїх побратимів та посестер і зазначив, що свободівці — це лідери, що не бояться йти проти течії та піднімати непопулярні питання, які, в кінцевому результаті, таки підтримують інші, зрозумівши їхню важливість й актуальність.

«30 років «Свободі» — партії, яка змінює та веде країну за собою!

«Свобода» виховала цілу плеяду політиків, громадських діячів, державників і навіть державних мужів, багатьом дала потужний старт у житті. І я вкотре підкреслю, що пишаюся тим, що можу називати себе свободівцем! У «Свободу» я прийшов студентом, не маючи досвіду, а лише — молодечий запал, гаряче серце й прагнення змінити країну. В партії я здобув не лише досвід, а й знайшов багато однодумців, з якими ми будуємо українську Україну!

Свободівці — це лідери, що не бояться йти проти течії та піднімати непопулярні питання, які, в кінцевому результаті, таки підтримують інші, зрозумівши їхню важливість й актуальність. Так, коли ще у 2000-их ми стверджували, що Росія — ворог, нас вважали божевільними, а вже восьмий рік триває російсько-українська війна… Коли на Майдані скандували «Слава Україні!» — дивились з нерозумінням, а нині це вітання звучить звідусіль. Це саме ми змусили визнати УПА, засудити комунізм, повалити ленінів, провести люстрацію… Наші ідеї втілились в життя й не важливо, хто собі їх зараз приписує. Важливо, що вони реалізовані! Ми завжди випереджали й випереджаємо час!

Наше завдання сьогодні — зберегти сімейні цінності, культуру, традиції, історичну пам’ять, наповнити Українську державу українським змістом! Переконаний, разом із побратимами нам усе задумане — під силу!», – наголосив Михайло Головко.

Post Author: Diana

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *