прапор

Силові структури Тернопільщини змагалися за першість у волейболі

На базі Тернопільської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України відбулися спортивні заходи присвячені Дню Незалежності України. Силовики Тернопільщини змагалися за першість у волейбольному чемпіонаті за програмою змагань „Динаміада-2017”.

За почесне перше місце запекло змагалися 72 спортсмени у складі восьми команд колективів фізичної культури правоохоронних органів. Усі гравці демонстрували спортивні та особисті якості, необхідні для успішної гри, а за їх грою спостерігав суддя національної категорії Роман Єднаківський.

У підсумку золоту нагороду здобула команда Управління поліції охорони в Тернопільській області, закинувши найбільшу кількість влучних м’ячів за сітку суперника. Почесне друге місце посіли працівники Головного управління Національної поліції в Тернопільській області. Бронзу забрали волейболісти Управління Державної служби надзвичайних ситуацій України у Тернопільській області

Визначив суддя і кращого гравця волейбольного турніру. Такий титул здобув начальник Бережанського відділу поліції Сергій Горяний, який представляв команду тернопільських поліцейських.

 

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *