Та, що малює світлом презентувала свої картини у Тернополі

Сьомого квітня стіни кав’ярні-кондитерської «Колєжанка» прийняли усіх охочих насолодитися мистецтвом фотографії.

Свої картини представляла  21-річна фотохудожниця із Тернополя Наталія Яворська, у якої цей день став подвійний святом, адже дата дебютної виставки припадала на її день народження.

Фотороботи зберігатимуться у кав’ярні до 15-го травня та виставлені на аукціон.

Про свою професію Наталя розповідає так: «Фотохудожники – ті особистості, що представляються свої роботи світові, як справжнє мистецтво. Для них світло – вершина власної майстерності, якою можна оволодіти та завдяки якій можна творити прекрасне, а не просто спосіб бачити речі, як у інших людей». Власне, через це фотохудожниця називає себе «та, що малює світлом».

Наталя займається фотографією давно та вже є неодноразовою призеркою міжнародних та всеукраїнських конкурсів.

Виставка її роботи проводиться уже не вперше. Усе почалося ще у рідному селі Мишковичі за шкільних часів фотохудожниці. Згодом дівчина перейшла на репортажну зйомку і їй запропонували показати свої роботи усім тернополянам та гостям міста під відкритим небом, біля пам’ятника Франкові.

«Цей день я згадую лише із позитивними емоціями, адже було дуже незвично бачити реакцію людей на спонтанну репортажну виставку. Самі ж перехожі мимоволі знаходили на фото себе і людей це справді зачепило. Про цю виставку моїх робіт було написано багато статей та відзнято ефірів для місцевого телебачення. Це змотивувало, тому хотілося творити ще і ще!»,- розповідає Наталя.

Саме до цієї виставки фотохудожницю Наталю спонукало бажання заговорити через свої роботи по-іншому, показати інший кут фотографії та її сприйняття, новий погляд на це мистецтво та його вміст й глибину.

Стосовно планів на майбутнє дівчина одразу підтверджує той факт, що й надалі планує нові виставки.

«Привідкриваючи завісу, можу сказати, що наступна  виставка буде зачіпати тему найпрекраснішого на землі. Вона буде про жінку. Це буде витончено та граційно».

Матеріал підготувала Анна Валова

Фото із особистого архіву Наталії Яворської

 

Поширити:

Post Author: Diana