освіта

“Такі книги повинні бути в бібліотеці кожного правдивого українця”, – Михайло Тимошик

Вчора, 21 жовтня, у Теребовлянському коледжі культури і мистецтв відбулася презентація одразу трьох унікальних книг видавництва «КРИЛА».

Зокрема, збірник праць Провідника ОУН, ідеолога Українського Націоналізму Степана Бандери «Перспективи Української Революції»; збірник матеріалів і спогадів, упорядкованих письменником і журналістом Олександром Намозовим, про легендарну особистість Олександра Музичку «Сашко Білий. Життя, мов спалах» та книгу Ігоря Загребельного «Апостольство Меча», що руйнує численні стереотипи щодо християнського ставлення до питань війни, революції та інших випадків застосування сили, аналізує витоки псевдохристиянського пацифізму, піднімає тему християнського підходу до володіння зброєю.

Видання представив заступник очільника «Правого сектору» Василь Лабайчук на псевдо «Кривоніс», наголосивши на особливостях кожної.

«Переконаний такі книги повинні бути в бібліотеці кожного правдивого українця, котрий постійно працює над собою, думає, аналізує, діє. Особливо важливі вони для виховання підростаючого покоління, котре в пошуках себе й істини», – зазначив депутат Тернопільської обласної ради, кандидат на посаду Теребовлянського міського голови від ВО «Свобода» Михайло Тимошик.

Свободівець подарував бібліотеці коледжу всі три видання. Тож, тепер учні матимуть можливість уважно перечитати ці книги, щоб глибше пізнати історію України, ближче познайомитися з життям Українських Героїв й мати його за приклад.

Поширити:

Post Author: Diana