“Теперішня влада не в змозі покращити життя українців”, – Михайло Головко

Безвладдя і беззаконня в Україні є наслідком злочинної некомпетентності влади “слуг”. Чим довше цей режим буде при владі, тим гіршою буде ситуація в країні. На цьому наголосив народний депутат України VII та VIII скликань Михайло Головко.

«Ми бачимо тотальний хаос, неспроможність та безсилля влади. І цьому є дуже багато різних прикладів. Зокрема, шоу з терористичними захопленнями та підривом мостів. Таке враження, що це якийсь спектакль, щоб тримати суспільство в напрузі, залякувати та говорити про те, що ніхто крім них не зможе це подолати. Але такими кроками, на мою думку, влада ще більше віддаляється від підтримки людей. Адже люди розуміють що влада не може справитися з елементарними ситуаціями, навести порядок, покарати злочинців, знищити корупційні схеми, вивести економіку з тіні та інше. Тобто вони не в змозі покращити життя українців», – зазначив політик.

Свободівець каже, що «слуги народу» обіцяли підвищити заробітні плати та зменшити тарифи, а тепер хизуються тим, що збільшили мінімалку на 277 гривень.

«Ця влада знущається над людьми, заводячи їх за межу бідності. Знущанням є підняти на 277 гривень мінімальну заробітну плату, і водночас збільшувати тарифи. До прикладу, на 45% на газ вже з 1 вересня , а на електроенергію на 54%. Саме це називається – тероризмом», – наголосив Михайло Головко.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *