Тернопіль офіційно став Молодіжною столицею України (фото, відео)

У Тернополі триває всеукраїнський мoлoдіжний форум “Мoлoдь Offline”. Під час відкриття заходу в Українському домі «Перемога» Кам’янець-Подільський офіційно передав Тернополю статус «Молодіжна столиця України».

«Нам надзвичайно приємно отримати цю естафету від міста, яке добре відоме в усьому світі, має прекрасну історію, яка є одним із символів не лише України, але й цілої Європи – це місто Кам’янець-Подільський.

Ми до цього йшли три роки, кожного року намагалися врахувати помилки, які були допущені у попередні роки, щоб справедливо отримати перемогу. Завдяки тому, що вдалося налагодити комунікацію та співпрацю між владою та громадськими організаціями нашого міста, нам вдалося отримати цей статус.

Зараз наше завдання максимально залучити до участі в розвитку міста та країни всю молодь, а не лише активні громадські організації. Сподіваюсь, що цьому сприятиме створення нового управління сім’ї, молодіжної політики та захисту дітей», – зазначив очільник Тернополя Сергій Надал.

У молодіжному форумі беруть участь представники Міністерства культури, молоді та спорту України, гості з міст-переможців попередніх років, активна молодь з різних міст України та місцевих громадських організацій. Спеціальний гість – фронтмен гурту «Антитіла», молодіжний посол ЮНІСЕФ в Україні Тарас Тополя, який читатиме лекцію.

Також під час заходу проходять панельні дискусії з активістами у сфері молодіжної політики, а після закінчення формальної частини відбудуться інтелектуально-розважальні ігри та молодіжна вечірка.

Нагадаємо, нещодавно Тернопіль здобув перемогу в Національному конкурсі «Молодіжна столиця України 2020», а цей рік згідно рішення сесії Тернопільської міської ради у Тернополі оголошено Роком молоді.

Мирослава Вовна

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *