Тернопіль отримав непродовольчу допомогу для потреб внутрішньо переміщених осіб

Цими днями Тернопіль отримав непродовольчу допомогу для потреб внутрішньо переміщених осіб, що знайшли прихисток у нашому місті. Допомогу надано в рамках Програми Представництва Міжнародної організації міграції в Україні.

Так, отримані непродовольчі товари уже скерували для потреб ВПО у нашій громаді, зокрема:

  • 100 наборів посуду і 100 комплектів постільної білизни передали для внутрішньо переміщених осіб, які проживають у гуртожитках Відокремленого структурного підрозділу Тернопільського фахового коледжу Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя;
  • 28 наборів посуду спрямували для внутрішньо переміщених осіб, які мешкають у гуртожитку Тернопільського вищого професійного училища ресторанного сервісу і торгівлі.

Нагадаємо, нещодавно Тернопіль отримав гуманітарну допомогу, печиво та іншу випічку від французьких партнерів, яку передали для міських пунктів незламності та пунктів масового проживання на випадок блекауту.

Додамо, від сьогодні, 6 лютого, відновлено реєстрацію ВПО для отримання грошової допомоги від обласної організації товариства Червоного Хреста в Україні. Для отримання допомоги потрібно звернутись за адресою: м. Тернопіль, вул. Мостова-Бічна, 6.

Поширити:

Post Author: Diana