облрада

Тернопільщина вже з головою

Сьогодні, в перший день листопада, президент Володимир Зеленський представив нового очільника Тернопільщини – Ігоря Сопеля. Задля цього гарант навіть особисто приїхав до Тернополя, який чомусь і він і його представники намагаються уникати.

З самого ранку деякі місцеві журналісти, які напередодні акредитувалися на таку важливу для Тернопільщини подію, отримали сумну звістку – місця для всіх «акул пера» немає, тому альтернатива телевізор під дверима кабінету, куди планували пустити лише представників телебачення. Проте, чи то приміщення збільшилось, чи в адміністрації так пожартували, або ж попкорну купувати не захотіли, але всі журналісти, які хотіли подивитися на президента вживу, отримали таку нагоду.

Прибувши на місце призначення із запізненням, Володимир Олександрович представив всім присутнім нового очільника ОДА та вручив Ігорю Сопелю службове посвідчення.

У свою чергу пан Сопель пообіцяв прикласти максимум зусиль, задля того, щоб виправдати кредит довіри, який він отримав.

«Тернопільщина – це край з великим промисловим, аграрним, науковим та туристичним потенціалом. Потенціалом, який ми разом з вами  повинні ростити і розвивати. Хочу запевнити, що я відкритий для усіх порядних людей, які готові працювати чесно та прозоро. Які готові інвестувати в економіку, інфраструктуру та соціальну сферу нашої області, а також, які готові створювати нові робочі місця. І це буде одним із пріоритетів у моїй роботі», – зазначив Ігор Сопель.

На завершення своєї промови новий очільник ОДА закликав всіх до спільної праці на користь Тернопільщини.

До слова, в цей же час у Києві проходило засідання Верховної Ради, під час якого нардеп Гончаренко вирішив порахувати кількість депутатів від «Слуги народу». Як виявилося, їх практично не було. Наразі відомо лише куди поділися нардепи з Тернопільщини, а саме Людмила Марченко, Ігор Василів, Андрій Богданець та Володимир Гевко, які не змогли пропустити представлення голови ТОДА.

Post Author: Diana

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *