Тернопільщина бере активну участь у розвитку українсько-литовського співробітництва

Вчора, 3 січня, у Тернополі відбулася робоча зустрічі бізнес-делегації Литовської Республіки та керівників структурних підрозділів ЛОДА, організованій Представником Міністерства закордонних справ України у Львові В’ячеславом Войнаровським.  Участь у заході взяв Почесний консул Литовської Республіки в Тернополі та Тернопільській області Ярослав Візняк.

Також на зустрічі були присутні фахівці литовської компанії “ЗАТ ІКФА”- однієї з провідних інвестиційно-будівельних компаній ЛР, а також очільники трьох департаментів відповідальних за питання економічної політики, міжнародних відносин і МТД та інвестиційного співробітництва Львівської обласної державної адміністрації (Р.Шепеляк, С.Куйбіда, Х.Каліш).

Литовські експерти у галузі інвестицій та будівництва детально ознайомилась з актуальним станом розвитку економіки області та її інвестиційним потенціалом.

«Під час розмови ми детально обговорили низку важливих і перспективних питань двосторонніх взаємин у т.ч. міжрегіонального співробітництва, активізації торгівельно-економічного взаємин і гуманітарних зв’язків. Розглянули проблематику децентралізації і створення ОТГ в Україні, а також можливість обміну бізнес-делегаціями регіонів Литви та Львівщини і Тернопільщини. Принагідно запросили литовський колег до участі у Тернопільському та Львівському інвестиційних форумах», – розповідає Ярослав Візняк.

Також почесний консул з Тернопільщини подякував Надзвичайному та Повноважному Послу України в Литовській Республіці Володимиру Яценківському за реалізовану ним важливу ініціативу розвитку українсько-литовських контактів.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *