облрада

Тернопільщина готується до нового опалювального сезону

Підготовку регіонів до нового опалювального сезону обговорили сьогодні під час селекторної наради під керівництвом Віце-прем’єр-міністра – Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадія Зубка. Участь у нараді взяв т.в.о. голови Тернопільської облдержадміністрації Іван Крисак.

«На сьогодні в області готовність об’єктів теплопостачання, водопровідно-каналізаційного господарства, житлового фонду та дорожньо-мостового господарства до роботи в осінньо-зимовий період – 30 %. На впровадження необхідних заходів заплановано використати понад 300 млн. грн. Проведено капітальний ремонт та реконструкцію 9 котелень області із заміною 10 котлів. Також створено запас вугілля на початок опалювального сезону – 15,7 % від запланованого».

За словами Геннадія Зубка, найвищий рівень розрахунків за спожитий газ у 2019 році має Тернопільська область – 124,1%, Черкаська – 122,0% і м. Київ – 120,7%. Найнижчий рівень розрахунків у Дніпропетровській – 50,9%, Харківській – 77,8% та Одеській областях – 84,9%.

«Старт нового опалювального сезону припадає на період формування нової коаліції у Парламенті та нового Уряду. Всі ці політичні баталії не повинні вплинути на вчасний запуск опалювального сезону. А для цього всі повинні вже зараз вести всю необхідну підготовчу роботу, повністю прибравши з неї політику», – зазначив Геннадій Зубко.

Post Author: Diana

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *