Тернопільщина отримає понад 50 нових автомобілів екстреної медичної допомоги

Тернопільщина отримає нові автомобілі екстреної медичної допомоги. Наприкінці жовтня відбувся тендер, завдяки якому в області поступово вирішуватиметься проблема з довезенням пацієнтів.

Тернопільська область стала однією із п’яти областей, які потрапили в пілотний проект щодо закупівлі автомобілів для екстреної медичної допомоги. Нещодавно відбувся тендер на суму 106 млн. грн., з яких 26 млн. грн. співфінансування з обласного бюджету та 80 млн. грн. з державного бюджету.

Голова Тернопільської обласної ради Віктор Овчарук розповідає, що завдяки економії незабаром відбудеться ще один тендер, який дозволить придбати ще кілька автомобілів.

«Ми придбаємо 41 автомобіль класу «B» і два автомобілі класу «С». Але у зв’язку з тим, що після проведення тендеру в нас відбулася економія, тобто за рахунок торгів, де були знижені ціни на машини ми зекономили 20 млн.грн., тому в нас зараз є можливість провести додатковий тендер на 9 додаткових машин», – зазначив Віктор Вікторович.

Нагадаємо, в Тернопільській області працює 86 бригад екстреної медичної допомоги, тому фактично потрібно стільки ж і автомобілів. Востаннє нові авто наша область одержувала у 2015 році, тоді було закуплено 36 машин.

Які райони отримають новенькі автівки цього разу вирішуватимуть після проведення ревізії та відповідно до рішення сесії обласної ради.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *