облрада

Тернопільщина увійшла в десятку кращих областей

Міністерство розвитку громад та територій України провело аналіз соціально-економічного розвитку регіонів за 2019 рік.  Згідно з ним, Тернопільська область посіла 9 місце.

Про це повідомила директор департаменту економічного розвитку та торгівлі облдержадміністрації Галина Воляник під час засідання колегії ОДА.

«Аналіз проводили за 64 показниками і по 12 основних сферах діяльності. Крім того, наша область за 6 показниками увійшла у десятку кращих регіонів, а за 5-ма напрямками підвищила рейтингові позиції», – констатувала Галина Воляник.

Також вона поінформувала, що у розвиток промислових видів діяльності протягом І кварталу 2019 року спрямовано 276,6 млн гривень капітальних інвестицій.

«Промислові підприємства області розширили та модернізували виробничі потужності. Зокрема, завершено будівництво цеху з пошиття верхнього жіночого одягу на ТОВ “Мануфактура” с. Лапшин Бережанського району та модернізацію ТОВ “Бережанський цегельний завод  ,,Керамік”, відкриття якого планується в ІІ кварталі 2020 року. ТОВ “СЕ Борднетце-Україна”, ТОВ “Тімелі”, ПрАТ „Тернопільський кар’єр” придбали виробниче обладнання для збільшення об’ємів виробництва», – зазначила Галина Воляник.

Поширити:

Post Author: Diana