Тернопільщина зустріла Святійшого Філарета

Протягом двох днів, 12-13 жовтня, на Тернопільщині з офіційним візитом перебуває Предстоятель Київського Патріархату Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет.

Сьогодні Святійший відвідав Кременеччину. У селі Лішня Філарет провів літію та освячення настінних розписів храму-пантеону св. прав. Анни на честь загиблих у війні на Сході з російським окупантом за незалежність нашої держави. Після цього предстоятеля Київського Патріархату зустріли у Кременецькому соборі Преображення Господнього. Там він освятив ікону св. мч. Юрія Переможця – покровителя борців за Україну.

Святійший патріарх, звертаючись до присутніх, наголосив, що до церковної перемоги мають пряме відношення наші воїни, які віддали свої життя за волю України. «Якби вони не захищали Україну, і Україна якби втратила свою державність, то ні Томосу, ні автокефалії не було б. Тому ми повинні молитися за наших воїнів, бо вони виявили таку любов, яку не кожна людина має. Бо Христос сказав: ніхто не має більшої любові, як той, хто душу свою віддасть за друзів своїх”, – зазначив Філарет.

Поблагословивши всіх присутніх Святійший вирушив до Тернополя, де відвідав місце зведення кафедрального  собору св. Костянтина та Єлени.

Завтра, Філарет освятить новозбудований храм у селі Куликів Кременецького району.

Post Author: Diana

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *