Тернопільщину відвідав Митрополит Епіфаній

Предстоятель Православної Церкви України Блаженнійший Митрополит Епіфаній вчора, 9 вересня, прибув на Тернопільщину з Першосвятительським візитом.

При в’їзді до Тернополя Предстоятеля помісної Української Православної Церкви зустрів архієпископ Тернопільський і Кременецький Нестор, архієпископ Тернопільський і Бучацький Тихон, єпископ Одеський і Балтський Афанасій, духовенство єпархії, Голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко, міський Голова Тернополя Сергій Надал, заступник голови Тернопільської обласної військової адміністрації Віктор Устенко.

Сьогодні, 10 вересня, Блаженнійший Митрополит Епіфаній завітав у село Горинка, що на Тернопільщині. У церкві преподобного Іова Почаївського, громада якого сьогодні відзначає престольне свято та 25-ліття з часу освячення храму, Предстоятель звершив Чин освячення іконостасу та очолив Божественну літургію.

Наприкінці богослужіння Предстоятель привітав громаду з освяченням іконостасу, з престольним святом та 25-літтям з часу освячення храму, та побажав Божого благословіння, сили та наснаги для подальшої молитви й праці.

Блаженнійший владика вручив іменних хрест Предстоятеля настоятелю протоієрею Миколаю Мниху, а також церковні нагороди меценатам та благодійникам.

Поширити:

Post Author: Diana