економіка

Тернопільська громада отримає додатково у бюджет 10 млн. грн.

На черговій сесії Тернопільської міської ради депутатами було прийнято близько 100 важливих для громади рішень, одним з яких є рішення про включення до переліку об’єктів, які підлягають приватизації, приміщення за адресою вул. Тролейбусна, 7а.

Рішення прийнято відповідно до Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна», Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та позитивного висновку постійної комісії з питань економіки, промисловості, транспорту і зв’язку, контролю за використанням комунального майна, зовнішніх зв’язків, підприємницької діяльності, захисту прав споживачів та туризму.

У рішенні йдеться, зокрема, про включення до переліку об’єктів на приватизацію нежитлових приміщень будівлі загальною площею 5972,7 кв. м.

Очікувана вартість даного майна сягає близько 8-10 млн грн, після продажу якого ці кошти надійдуть у бюджет Тернопільської громади. При цьому земля під приміщенням залишається у комунальній власності громади.

Зазначимо, що точна вартість об’єктів, які підлягають приватизації, буде визначена експертами відповідно до ринкової вартості нерухомого майна.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *