прапор

Тернопільська молодь провела добу в камерах колишнього слідчого ізолятора КДБ

Тернопільська молодь до Дня пам’яті Героїв Крут організувала акцію «Доба». Під час акції хлопці та дівчата провели 24 години в камерах колишнього слідчого ізолятора КДБ, на місці якого зараз знаходиться музей політв’язнів та репресованих.

Впродовж цієї «Доби» учасники спілкувалися з істориками, громадськими, релігійними та політичними діячами. Одним із запрошених став міський голова Сергій Надал.

«Дуже важливо у наш час пам’ятати та шанувати події, які ставали переломними у житті України. І це значимо, що акцію «Доба» проводять впродовж багатьох років і щороку вона збирає учасників не лише з Тернополя, а й з інших міст, наприклад, цього року були представники  зі Львова та Хмельницького, які таким чином проявляють самопожертву зарази пам’яті Героїв , – зазначив міський голова.

Як розповідають організатори акції – Тернопільська міська організація Спілки Української Молоді в Україні, – у такий спосіб, перебуваючи добу в камерах колишнього слідчого ізолятора КДБ,  молодь може краще пізнати історію національно-визвольних змагань та вшанувати пам’ять Героїв Крут.

До слова, акція «Доба» у Тернополі відбувається вже понад 15 років.

Post Author: Diana

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *