ліки

«Тернопільська обласна рада докладатиме всіх зусиль, щоб забезпечити заклади охорони здоров’я сучасним медичним обладнанням», – Михайло Головко

Тернопільська обласна рада посприяла в отриманні гуманітарної допомоги у вигляді дуже потрібних і сучасних приладів — інфузоматів для пацієнтів КНП «Тернопільський обласний клінічний онкологічний диспансер» ТОР.

За інформацією лікарів, інфузомат — це не просто апарат для застосування медичних препаратів у хіміотерапії, а спеціальна система, завдяки якій ліки можуть вводитися декількома способами, з інтервалами у часі, враховуючи різні фактори, що значно покращує якість лікування та віддалені прогнози.1

Як наголосив голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко під час робочого візиту в медзаклад, отримати інфузомати вдалося завдяки співпраці Тернопільської обласної ради з німецькими волонтерами.

«Інфузомати допоможуть у лікуванні жителів нашої області та мешканців інших регіонів України, які приїхали в наш край, — сказав Михайло Йосифович. — Можу запевнити, ми й надалі докладатимемо всіх зусиль для того, щоб забезпечити заклади охорони здоров’я Тернопільщини всім необхідним медичним устаткуванням. Пацієнти повинні отримувати якісне та ефективне лікування!».

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *