облрада

Тернопільська обласна рада передає своє майно для розміщення батальйонів територіальної оборони

Питання забезпечення першочергового розгляду та вирішення завдань територіальної оборони — пріоритетне для голови Тернопільської обласної ради Михайла Головка та всього депутатського корпусу.

«Нещодавно під моїм керівництвом відбулася нарада щодо формування підрозділів територіальної оборони в Тернопільській області, у рамках якої, зокрема, було обговорено питання виділення приміщень для бригади та батальйонів територіальної оборони Тернопільської області», — розповів очільник обласної ради.

Під час останнього засідання члени постійної комісії Тернопільської обласної ради з питань соціально-економічного розвитку, промисловості, зв’язку, туризму, курортно-рекреаційної та зовнішньоекономічної діяльності підтримали клопотання квартирно-експлуатаційного відділу м. Тернопіль Командування сил логістики Міністерства оборони України щодо надання в оренду комплексу будівель Чортківського обласного протитуберкульозного диспансеру в селі Білобожниця і комплексу будівель комунального некомерційного підприємства «Кременецький обласний дитячий психоневрологічний санаторій» Тернопільської обласної ради у місті Кременець для розміщення батальйону територіальної оборони.

«Вкотре наголошу, Тернопільщина — патріотичний край, ми ніколи не стояли та не будемо стояти осторонь питання територіальної цілісності нашої держави і забезпечення безпеки громадян. Зараз, в умовах явної загрози з боку агресора, ми особливу увагу приділяємо формуванню підрозділів територіальної оборони та підтримці їхньої діяльності на Тернопільщині», — додає Михайло Головко.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *