облрада

Тернопільська обласна рада співпрацюватиме з Фондом розвитку підприємництва

Голова обласної ради Михайло Головко взяв участь у підписанні трьохсторонньої Угоди про співробітництво між Фондом розвитку підприємництва, Тернопільською обласною радою та Тернопільською обласною державною адміністрацією.

«Створення сприятливого клімату для ведення бізнесу та активізації підприємництва – одне з головних завдань Тернопільської обласної ради та органів місцевого самоврядування краю», – переконаний голова обласної ради Михайло Головко.

В області успішно діє обласна програма  малого і середнього підприємництва на 2019-2020 роки, яка фінансується з обласного бюджету. У рамках її реалізації впроваджено Порядок використання коштів з обласного бюджету на часткове відшкодування відсоткових ставок за кредитами для суб’єктів малого та середнього підприємництва. У  межах дії Порядку підприємці Тернопільщини мають можливість модернізувати технологічний процес, поліпшити виробниче обладнання, проводити будівництво чи реконструкцію приміщень, відтак розширювати та розвивати свій бізнес, при цьому отримати відшкодування 50% (відсоткової) ставки за кредитами, що надаються банками-партнерами.

Очільник обласної ради наголосив: «Саме малий та середній бізнес є запорукою стабільного розвитку економіки, створення нових робочих місць і, що  нині надважливо, – наповнення місцевих бюджетів, а відтак  – розвитку і заможності об’єднаних територіальних громад. Тому підписання Угоди – знакова подія. Це вагома підтримка для бізнесу краю. Впевнений, дія програми буде продовжена. Сприяти економічній потужності області та держави – це престижно і почесно. Тернопільська обласна рада  й надалі працюватиме у цьому напрямку. Ми відкриті до співпраці та діалогу, конструктивних пропозицій та цікавих ідей щодо розвитку та зміцнення бізнесу на Тернопіллі».

До слова, у результаті реалізації програми розвитку малого і середнього підприємництва на сьогодні 13 підприємців області скористались  Програмою часткового відшкодування та реалізували свої інвестиційні проекти на суму майже 25,5 млн грн, яким з обласного бюджету відшкодовано 2,5 млн грн.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *