облрада

Тернопільська ОВА цьогоріч не витрачатиме кошти на висвітлення своєї діяльності

Тернопільська обласна військова адміністрація не закладала в обласному бюджеті на 2024 рік коштів на висвітлення своєї діяльності, голови ОВА чи інших посадовців.  Про це регіональній представниці ІМІ повідомила начальниця управління інформаційної політики та комунікацій з громадськістю Тернопільської ОВА Ганна Василенко.

Водночас Василенко нагадала, що в обласному бюджеті на 2023 рік на висвітлення діяльності ОВА було затверджено 80 тисяч гривень, проте витрати не здійснювалися.

Раніше ІМІ писав, що торік на висвітлення своєї діяльності Тернопільська ОВА передбачила 80 тис. грн. Однак за прямим призначенням кошти так і не витратили – 59,8 тис. грн зі згаданої суми пішли на соціальну рекламу.

Зокрема, на друк сітілайтів, білбордів, євробуклетів, брошур, єврофлаєрів, плакатів для проведення інформаційних кампаній, присвячених Збройним силам України, Гвардії наступу, популяризації служби в ЗСУ, першій річниці визволення північно-східних областей України “Міста Героїв”, Всеукраїнській програмі ментального здоров’я “Ти як?”, мобілізаційним заходам під час повномасштабної війни з російською федерацією “Прийшов час повертати своє”, “Оновлюй дані в ТЦК СП.

Поширити: