Про сховок в лісі розповів чоловік, який перебуває в слідчому ізоляторі за майнові злочини.
Працівнику установи він повідомив, що ще будучи на волі на початку листопада в лісі, поблизу телевежі Бережан, знайшов дві гранати та патрони різних калібрів і розмірів до вогнепальної зброї. Знахідку сховав в поліетиленовому пакеті неподалік місця, де полюбляють відпочивати жителі Бережанщини.
![](https://picua.org/images/2021/03/12/3490302ff01d2fc8a3e40513e72d367a.jpg)
Аби не трапилося біди, про свій скарб повідомив правоохоронцям. На вказане місце виїжджали вибухотехніки та працівники Бережанського відділу поліції №1.
Частина небезпечних предметів, кажуть фахівці, належать до часів другої світової війни. Набої та гранати передали на експертизу в науково-дослідний експертно-криміналістичний центр.
Даний факт внесений в ЄРДР згідно статті 263 частина 1 ККУ.