Тернопільські футболісти здобули перемогу в Хмельницькому

У суботу, 15 травня, в Хмельницькому відбувся матч 3 туру чемпіонату України Ліги учасників АТО. Місцева команда «Прикордонник-Поділля», що представляє Національну академію прикордонної служби України приймала ФК «Тернопіль АТО».

Тернополяни на матч прибули без шести гравців основи. Про це повідомляють в Асоціації футболу Тернопільщини.

Перший тайм пройшов у рівній боротьбі. На 19-й хвилині нападник господарів Дмитро Косінов відкрив рахунок у матчі (1:0). На 35-й хвилині нападник тернополян Тарас Судомир вдало реалізував вихід віч-на-віч (1:1). У другому таймі на 56-й хвилині тернополянин Ігор Музика, отримавши м‘яч на краю карного майданчика, обіграв захисника і вдало пробив  – 1:2. До фінального свистка рахунок у матчі не змінився. Це була чергова перемога ФК «Тернопіль АТО», який впевнено лідирує у групі «Захід» – три перемоги у трьох матчах, при різниці забитих м‘ячів – 9:2.