Тернопільські матусі отримуватимуть більше грошей

З початку цього року розмір середньоденної допомоги у зв’язку з вагітністю та пологами зріс на 25,6%.  Допомога складає 245,1 грн. Про це повідомляють у Фонді соціального страхування.

Тривалість відпустки під час вагітності та пологів становить 126 календарних днів, а сума допомоги від Фонду складає 30,9 тис. грн.

Впродовж перших чотирьох місяців 2019 року Фонд направив на фінансування допомоги у зв’язку з вагітністю та пологами 1,1 млрд гривень.

Загалом допомогу за вагітністю та пологама отримує застрахована особа. Ці кошти компенсують втрату заробітної плати за період відпустки у зв’язку з вагітністю та пологами. Сума виплати, яку отримують, обчислюється шляхом множення суми середньоденної заробітної плати на кількість днів фактичного перебування у відпустці під час вагітності та пологів.

Додаткові гроші обіцяє виплачувати уряд багатодітним сім’ям. А саме, по 1700 гривень допомоги отримає сім’я на третю, четверту, п’яту і наступних дітей віком до 6 років. До кінця року для реалізації цієї ініціативи уряд має виділити майже два з половиною мільярди гривень. Розмір допомоги переглядатимуть на початку кожного року.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *