Тернопільські муніципали контролюють належне очищення території міста від снігу

З настанням зимового періоду особлива увага управління муніципальної інспекції приділяється питанню контролю за належним очищенням території міста від снігу.

Так, 15 січня інспекторами управління обстежено близько 150-ти об’єктів у Тернополі на предмет дотримання Правил благоустрою Тернопільської міської територіальної громади.

За результатами обстеження виявлено майже 40 випадків неналежного оброблення протиожеледними засобами територій біля торговельних закладів, аптечних пунктів, на зупинках громадського транспорту та інших об’єктах.

З усіма відповідальними особами проведено профілактичні бесіди щодо належного утримання прилеглих територій. Дані зауваження приймалися позитивно та негайно вживалися заходи щодо усуненню порушень.

Проведено також координацію дій організацій, відповідальних за прибиранням прибудинкових територій у місті.

Дана робота інспекторів муніципальної інспекції продовжується.

Зазначимо, за порушення ст.152 КУпАП (Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів) передбачено адміністративну відповідальність, що тягне за собою накладення штрафу  на громадян від 340 грн до 1360 грн, а на відповідальних осіб, суб’єктів підприємницької діяльності – від 850 грн до 1700 грн.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *