облрада

Тернопільські облдепи закликали ввести додаткові правила і заходи в зв’язку зі вшануванням жертв Голодоморів

Під час четвертої сесії Тернопільської обласної ради депутати прийняли звернення до Президента України Зеленського В. О., Голови Верховної Ради України Стефанчука Р.О., народних депутатів України, обласних рад України щодо введення додаткових правил і заходів в зв’язку з вшануванням жертв Голодоморів.

Текст звернення:

«Нещодавно в нашій державі вкотре пройшло щорічне вшанування жертв Голодоморів, яке стало невід’ємною частиною історичної пам’яті нашого народу. Внаслідок трьох Голодоморів, найстрашніший з яких припав на 1932—1933 роки, Україна втратила близько 10 мільйонів громадян. Психологічна травма, яку отримала наша нація може зрівнятися лише з наслідками Голокосту. Проте, якщо про Голокост говорить увесь світ і люди, які його пережили та сім’ї загиблих отримали певне відшкодування, то у випадку з Голодоморами жодних відшкодувань немає! Лише з 2006 року розпочався тривалий і важкий процес визнання Голодомору геноцидом на міжнародному рівні. Слід констатувати, що не лише світова спільнота, але й українське суспільство не в повному обсязі проінформоване про Голодомор. Інакше важко пояснити, чому у день пам’яті жертв Голодоморів по телебаченню йдуть розважальні телепередачі, працюють нічні клуби і відбуваються такі сумнівні вечірки, як загальновідома «Голодна вечірка блогерів».

Очевидно, що жертви голодоморів та їх нащадки заслуговують на повагу, а українці мають серйозно відноситися до цього дня пам’яті. Слід зазначити, що питання Голодомору є одним з тригерів, що має критичне значення для «путінського режиму», адже саме правда про Голодомор переконливо свідчить про окупацію України радянським режимом, про те, що УРСР була лише колонією Москви і для її утримання в рамках імперії Кремль вдавався не тільки до репресій, але й до геноциду. Таким чином, питання гідного вшанування дня пам’яті жертв Голодоморів є питанням інформаційної безпеки української нації.

Враховуючи наведене, звертаємося до Президента України Зеленського В.О., Голови Верховної Ради України Стефанчука Р.О., народних депутатів України:

– внести зміни до законодавства України, в якому за заперечення Голодомору необхідно ввести кримінальне покарання;

– в день пам’яті жертв Голодоморів на законодавчому рівні заборонити розважальні заходи, в тому числі роботу нічних клубів, та приватні вечірки, інформація про які поширюється в Інтернеті.

Повага до загиблих — це ознака цивілізованого суспільства, в якому панують моральні цінності, саме таке суспільство має внутрішні сили для боротьби і розвитку!».

Post Author: Diana

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *