Тернопільські патрульні допомогли вагітним жінкам

У Тернополі патрульні здійснили супровід автомобілів, в яких перебували вагітні жінки.

Один з випадків трапився у суботу, 11 вересня, близько 17-ї години, у смт Велика Березовиця. До патрульних звернувся схвильований чоловік, який розказав поліцейським про те, що в його автомобілі перебуває вагітна дружина, яка от-от має народити. Не гаючи ні хвилини, патрульні ввімкнули спецсигнали на службовому транспортному засобі та здійснили супровід до пологового будинку.

Вчора, 13 вересня, близько 16-ї години, на спецлінію 102, звернувся стурбований тернополянин і розповів, що разом із вагітною дружиною прямує в пологовий будинок, оскільки вона незабаром повинна народити. Переймається, що через затори, у зв’язку із ремонтними роботами на вулиці Бережанській, може не встигнути, тому просить здійснити супровід в перинатальний центр.

Патрульні зв’язалися із заявником в телефонному режимі та уже за декілька хвилин були поряд. Вони увімкнули проблискові маячки червоного та синього кольорів, сирену, та через гучномовець зверталися до учасників дорожнього руху аби ті надавали дорогу, тим самим допомогли молодій сім‘ї безперешкодно доїхати до місця призначення.

Post Author: Diana

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *