Тернопільські педагоги отримали 542 сучасних ноутбуки

В межах Національного проекту «Ноутбук кожному вчителю», який реалізовується Міністерством освіти і науки та Міністерством цифрової трансформації України, та в якому бере участь і Тернопільська громада, цими днями педагоги шкіл нашої громади отримали 542 сучасних ноутбуки.

За умовами програми, 70% фінансування на закупівлю гаджетів спрямовувалося за кошти субвенції з державного бюджету, а 30% – це кошти з бюджетів територіальних громад.

З бюджету Тернопільської громади, зокрема, на придбання 542-ох сучасних ноутбуків для вчителів шкіл нашої громади спрямовано було 3,2 млн грн.

«Пандемія, яка триває у світі вже другий рік, внесла суттєві корективи практично у кожну галузь нашого життя, не оминувши й освітній процес. У минулому році більшість часу школярі змушені були навчатися дистанційно. Відповідно, як учні, так і вчителі повинні були швидко переорієнтовуватися на новий формат навчання з використанням інноваційних технологій, – пояснив міський голова Сергій Надал. – Проте не у всіх педагогів була можливість використовувати необхідне обладнання для якісного проведення уроків. Тому для часткового вирішення цієї проблеми та з метою підвищення якості дистанційного навчання, Тернопільська громада приєдналася до загальнонаціональної програми «Ноутбук кожному вчителю», і ось уже зараз всі придбані ноутбуки доставлені нашим педагогічним працівникам та готові до використання».

Як додає міський голова, закуплені ноутбуки – сучасні, з веб-камерою, потужним процесором та можливістю приєднання до інтернету. Середня вартість одного ноутбука складає 17200 грн.

Отримані ноутбуки закріплюватимуться за навчальними кабінетами 31-го закладу загальної середньої освіти Тернопільської громади та використовуватимуться вчителями 5-11 класів для проведення дистанційного навчання в період пандемії COVID-19.

Post Author: Diana

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *