Тернопільські поліцейські отримали нагороди та службові автомобілі

В Головному управлінні Національної поліції в Тернопільській області відбулися урочистості з нагоди 30-річчя Незалежності України.

nezal-224

На зібрання завітали керівники органів державної влади та місцевого самоврядування.

З головним державним святом – Днем незалежності України особовий склад привітав начальник ГУНП в області Олександр Богомол:

«День Держаного Прапора та День Незалежності – для нас особливі свята. Наша Україна – молода держава, яка пройшла складний шлях і багато випробувань. Наше задання – зберегти незалежність і передати її нашим нащадкам».

nezal-8331

Вже п’ятий рік державні свята для тернопільських правоохоронців затьмарені сумною подією – 23 серпня 2016 року під час виконання службових обов’язків загинули двоє співробітників Борщівського відділення поліції – Олександр Рудик та Андрій Чернятинський.

nezal359

Поліцейські хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих колег.

За сумлінну службу та з нагоди 30-ї річниці Дня Незалежності України очільник відомства Олександр Богомол, голови Тернопільської обласної адміністрації та ради, а також міський голова відзначили кращих поліцейських. Їм вручили нагороди, подяки, грамоти, іменні годинники.

nezal162

З нагоди свята автопарк тернопільської поліції поповнився новими автівками.

Транспортні засоби для швидкої та якісної роботи отримали структурні підрозділи ГУНП в області та Управління поліції охорони. Це дасть змогу ефективніше реагувати на виклики громадян та своєчасно прибувати на місце події.

nezal-8439

nezal9780

Поширити:

Post Author: Diana