Тернопільський правоохоронець врятував двох жінок, які провалилися під лід на озері

27 березня близько 17 години на Тернопільському ставі ледь не трапилось трагедії. Двоє жінок хотіли зробити фото і поблизу берега одна із них провалилася під лід, інша теж не втрималася та впала у воду. На допомогу їм кинувся поліцейський, який був поруч.

Лейтенант Шумського відділення поліції Микола Пилип’юк разом з дружиною прогулювалися набережною Тернопільського ставу, коли він побачив, як поблизу берега під лід провалилася жінка, інша теж опинилася у воді. Чоловік не роздумуючи, кинувся допомагати їм вибратися з крижаної пастки.

 – Я помітив, як молода жінка опинилася у воді, старша кинулася її рятувати, не втрималася та впала.  Часу на роздуми не було, я боявся, щоб жінка з головою не пішла під воду та почав її витягувати.

 Швидка та вчасна реакція поліцейського допомогла запобігти трагедії. Свідком інциденту став тернопільський журналіст Борис Машлянка. Він розповідає, що того дня на набережній було багато людей, а швидко зреагував лише молодий чоловік.

– Хлопчина виявився фізично підготовлений, одним рухом витягнув жінок з води та врятував їхнє життя.

 Місце, де провалилися жінки, вкрито тонкою кригою. Тернополянин Володимир Сьомир, який часто рибалить на водоймі, припускає, що там була ополонка і жінки не помітили її. Чоловік закликає людей не легковажити та не виходити на оманливу кригу.

 – Лід зараз дуже небезпечний, тому не варто виходити на нього, – зазначає рибалка.

 Микола Пилип’юк працює в поліції три роки. Свій вчинок особливим не вважає. Певен, на його місці кожен зробив би так само. За проявлену відвагу керівництво Нацполіції Тернопільщини вирішило нагородити поліцейського. Відзначать його і рятувальники.

Поширити:

Post Author: Автор