Тернопільські правоохоронці вирушили у чергове відрядження на схід

Забезпечувати публічну безпеку та правопорядок в зоні проведення Операції Об’єднаних сил – завдання, які упродовж наступних двох місяців виконуватимуть бійці зведеного поліцейського загону Тернопільщини. У п’ятницю, 14 січня, вони вирушили на схід.

Серед відряджених: співробітники роти особливого призначення «Тернопіль», різних структурних підрозділів поліції краю та патрульні. Провести правоохоронців прийшли керівництво поліції області, товариші по службі, рідні та друзі.

Дотримуватися дисципліни, заходів безпеки, підтримувати один одного – з такими настановами звернувся до підлеглих керівник Головного управління Національної поліції Тернопільщини Олександр Богомол.

Вже восьмий рік тернопільські правоохоронці їздять у відрядження в зону ООС та зарекомендували себе відповідальними у ставленні до свої обов’язків. За сумлінну службу відомчою відзнакою заохочено начальника сектору дізнання Бережанського відділення поліції Івана Чоп’яка, який у складі зведеного загону вкотре їде на схід. Почесну грамоту МВС поліцейському вручив Олександр Богомол.

Ця ротація стала першою для інспектора роти особливого призначення «Тернопіль» Івана Харжевського. Хлопець впевнений, що впорається зі своїми службовими обов’язками, а у разі необхідності йому завжди допоможуть досвідчені колеги.

«В зоні ООС ми виконуватимемо завдання із охорони громадського порядку, нестимо службу на блокпостах, перевірятимемо підозрілих осіб, транспортні засоби з метою виявлення небезпечних предметів та заборонених речовин», – зазначає  інспектор.

Після спільної молитви та благословення священників зведений загін  вирушив у далеку дорогу. За декілька днів на Тернопільщину повернуться поліцейські, яких вони замінять на бойових постах.

Post Author: Diana

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *