Тернопільські правоохоронці вирушили у зону проведення Операції об’єднаних сил

У службове двомісячне відрядження на схід України вирушили  бійці роти патрульної служби поліції особливого призначення «Тернопіль» та співробітники управління патрульної поліції Тернопільської області.

Підтримати та провести у далеку дорогу поліцейських прийшли колеги по службі, друзі, рідні та знайомі.

Дотримуватися дисципліни, законності, добросовісно виконувати свої службові обов’язки   підтримувати один одного – з такими настановами до підлеглих  звернувся начальник Головного управління Національної поліції Тернопільщини Олександр Богомол.

«Ви повинні бути взірцем Тернопільської області, допомагати людям, гідно нести службу. Бережіть один одного, а ми чекатимемо вашого повернення у повному складі, живими та  неушкодженими».

Серед основних завдань, які поліцейські виконуватимуть в зоні ООС: несення служби на блокпостах, охорона правопорядку на ввіреній території. Для кожного з бійців це вже далеко не перша ротація, тож вони добре знають свої службові обв’язки. Але є й серед зведеного загону  новачки. Вперше вирушає на східні рубежі інспектор управління патрульної поліції Василь Іванчук. Хлопець ні хвилини не вагався, коли виникла потреба їхати нести службу на неспокійних територіях.

«Це обов’язок кожного поліцейського, який служить своїй Батьківщині, своєму народу», – впевнений патрульний.

Підтримала таке рішення поліцейського його мати Любов Іванчук. Жінка  зізнається, що попри хвилювання пишається вибором сина і щодня молитиметься за його щасливе повернення.  Скільки б поліцейські не їздили в зону ООС, а для їхніх рідних, близьких кожне таке відрядження – це випробування.

Поблагословили бійців на щасливу службу священнослужителі. Після спільної молитви за мир в Україні хлопці вирушили в далеку дорогу.

Post Author: Diana

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *