освіта

Тернопільські школи можуть взяти участь у конкурсі

Нещодавно стартував відкритий конкурс серед загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІІ ступенів України на участь у національній кампанії «Велосипедом до школи».

Як пояснила координаторка акції Аліна Кундіч, до участі запрошуються проактивні громади та школи, які хочуть покращити безпеку пересування найвразливіших учасників дорожнього руху — дітей і підлітків. Адже в українських містах з кожним роком з’являється все більше велоінфраструктури, тому важливо підготуватись і навчитись безпечно їздити велосипедом.

Заявки на участь у конкурсі школи будь-якої форми власності можуть подавати до 24 грудня 2021 року включно.

До участі допускаються загальноосвітні навчальні заклади І-ІІІ ступенів України, які надали правильно заповнений і повний пакет документів.

Переможцями конкурсу буде обрано 15 переможців – 15 пілотних шкіл для участі в національній кампанії, які отримають:

  • сучасні велопарковки критого типу для довгострокового зберігання велотранспорту;
  • набір велоінструментів;
  • 2 навчальні велосипеди з шоломами;
  • методичну допомогу в облаштуванні навчального майданчика з безпеки дорожнього руху;
  • навчання і сертифікацію веломенторів, методичні матеріали та менторську підтримку для 2-х вчителів;
  • участь у Bike Mentors Camp для перших 150 веломенторів і долучення до мережі веломенторів представників школи тощо.

Довідково:

Національна кампанія «Велосипедом до школи» стартувала у 2021 році в межах проекту «Впровадження освіти з безпеки руху на велосипеді в українських школах. Сприяння сталій мобільності та покращенню безпеки дорожнього руху для дітей та молоді в Україні».

Метою проекту є інтегрувати навчання з безпеки руху на велосипеді в українську шкільну освіту, а також сприяти його впровадженню на основі розробленого документу національної політики. Така освіта в Україні забезпечить ефективніший захист дітей і підлітків на велосипедах та підвищить їхню участь у дорожньому русі.

Впроваджує проект U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») в партнерстві з ChildFund Deutschland за фінансової підтримки Міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини.

Post Author: Diana

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *