прапор

Тернопільські “Соколи” стали всесвітньо відомими

Проросійська пропаганда із залякуванням страшними «бандерівцями» знову нагадала про себе. Цього разу людей лякають дітьми з Тернопільщини. Мова йде про дитячий військово-патріотичний табір «Гарт Волі», який влітку проводила молодіжна організація «Сокіл».

Вирвавши з контексту кілька фраз та перекрутивши все на свій манер, прихильники «руского міра» звинуватили націоналістів у екстремістській діяльності.

У зв’язку із цим керівник Тернопільського обласного “Соколу” Максим Кузів зробив заяву:

«СОКІЛ НЕ ПІДДАЄТЬСЯ НА ПРОВОКАЦІЇ!

Діяльність Тернопільської обласної молодіжної організації “Сокіл”, керівником якої я є на даний час, нещодавно привернула увагу ряду світових ЗМІ. Проте матеріали, щодо табору “Гарт Волі 2018”, який проводила наша організація є спотворені і не відповідають дійсності.

Всі неповнолітні учасники цього заходу, знаходилися там з письмового дозволу батьків, більше того – самі ж батьки оплачували частину витрат. Жодного фінансування від Міністерства Молоді ми не отримували.

В ході таборування до занять з підлітками залучалися найрізноманітні інструктори, серед яких громадські активісти та учасники бойових дій в зоні АТО. На таборі були найрізноманітніші заняття: екскурсії на замки і водоспади,альпінізм, історична реконструкція, заняття з йоги, сплав на катамарані, тактична медицина, бойовий гопак, основ поводження зі зброєю, тощо… По всій Україні різноманітні громадські організації, вчителі Захисту Вітчизни та ветерани АТО проводять щоденно схожі заходи.

На жаль наша військово-патріотична підготовка молоді, що не суперечить принципам виховання підлітків, закладених у шкільних програмах викликала шквал критики з боку іноземних журналістів. Вирваними з контексту місячного таборування виявились кілька фраз і одна наліпка на гітарі одного з гостей. Цього було достатньо, щоб звинуватити нас у якійсь “псевдо екстремістській” діяльності.

Залишається незрозумілим, чому ці журналісти не хочуть бачити створення в Російській Федерації так званої “Юнармії”, масової мілітаризації всього суспільства з дитсадка, фактів чого безліч в мережі у вільному доступу. Чому забувають причетність РФ до терористичної діяльності в Європі і вторгнення військ Росії на Близькому Сході? Зрештою, чому забувають те, що Росія веде проти українського народу гібридну війну на нашій території!

Ми – українські патріоти! Ми відстоюємо право наших дітей на захист свого майбутнього!

Слава Україні!».

Поширити:

Post Author: Diana