Тернопільські спортсмени привезли нагороди з Одеси

В Одесі завершився І-ий Кубок України з армспорту серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату та вадами зору. Учасниками його стали 66 спортсменів з 11 регіонів України. Серед них і восьмеро представників Тернопільського центру «Інваспорт», які змагались у своїх нозологіях з інвалідністю, вагових категоріях, класах.

Щодо результатів, серед спортсменів з вадами зору ARM 4 серед чоловіків у в/к 70 кг Забіла Микола виборов дві бронзових медалі – здобув третє місце і на ліву руку, і на праву руку; у в/к 70 кг Кузьо Степан на ліву руку посів 5 місце, на праву руку – 4 місце; у в/к 90 кг Юрійчук Сергій на ліву руку завоював золоту нагороду, на праву руку – бронзову нагороду; у в/к + 90 кг Горобець Василь на ліву руку виборов бронзову нагороду, на праву руку посів 4 місце.

Серед спортмсенів з ураженням опорно-рухового апарату ARM 2 серед чоловіків у в/к 60 кг Ворощук Назарій на ліву руку виборов бронзову нагороду, на праву руку – бронзову нагороду; у в/к 80 кг Чайковський Володимир на ліву руку посів 7 місце, на праву руку 6 – місце; у в/к + 80 кг КМС Гродзік Володимир (на фото – справа) на ліву руку виборов бронзову нагороду, на праву руку – срібну нагороду; у класі ARM 5 у в/к 85 кг Божемський Микола на праву руку виборов срібну нагороду.

В загальнму підсумку на Першому Кубку України з армспорту спортсмени Тернопільщини завоювали одну золоту, дві срібні та сім бронзових нагород.